Akrep Burcunun En İyi Anlaştığı Burçlar

Akrep burcunun en iyi anlaştığı burçlar, oğlak, boğa ve başak burcudur çünkü her üç burçta Toprak grubundandır ve bu gurubun özelliklerini taşırlar. Özellikle oğlak burcu ile Akrep burcu arasında çok özel bir etkileşim mevcuttur.

Diğer yandan boğa ve akrep hem iyi birer arkadaş hem de iyi bir çift olabilir. Akrep burcunun iyi anlaştığı bir diğer burçta şüphesiz yengeç burcudur. Hassas, romantik, içli yengeçlerle akrep burcu iyi bir çift olabilir.

Akrep burcu tipleri sevgili ve arkadaş seçiminde daha sabit kişilerle ve sakin tabiatlı olanlarla olmayı tercih etmelidir.

Örneğin bir balık burcu akrep burcu için çok iyi bir seçimdir. Ancak Bir ikizler ya da inatçı koç burcu yanlış bir seçim olabilir.

Boğa burcu ihtiraslı, sevdiği kişiye çok bağlı oldukça sadık bir burçtur. Akrep burcu gibi kıskançtır. Bu nedenle boğa ve akrep burcu birbiriyle çok iyi anlaşacak ve çok ihtiraslı özel bir ilişkiye yelken açabilecektir.

-Akrep burcunu etkileyen burçlardan birisi de ikizler. Ancak aşk konusunda anlaşabilir diğer konularda anlaşamazlar. Sempatik zeki ikizler, akrebi çok etkileyecek ve aşklarını uygun hale getirecektir.

-Yengeç ve akrep birbirlerini sıkboğaz etmez ve kafeslemezlerse uyumlu bir ilişkiye sahip olabilirler. Çünkü yengecin duygusal ve etkileyici tarzı akrebi derinden etkilemeye yeter.

Başak burcu arkadaşlığa önem veren esprili bir burçtur. Ayrıca düzenli ve planlı olması mantığı yüceltmesi, akrep burcunu çok etkiler. Bu da akrep ve başak burcunun birbirinin etkisi altına girmesini kolaylaştırır.

-Balık burcu ve akrep, balık insanının duygusal yapısı sayesinde güzel bir aşka yelken açabilirler. Uzun soluklu bir ilişki için akrebe en uygun burçtur.

Kısacası Akrep Burcu insanı Balık ve Yengeç burcuyla muhteşem; Oğlak ve başak burcuyla güzel; Boğa ve yay burcuyla da iyi anlaşır.

 

Yorum Yap!