Balık Burcu İle Kova Burcu Anlaşabilir Mi?

Balık burcu ve kova burcu birlikteliği her zaman sıradanlıktan uzak ve eğlenceli bir birliktelik anlamına gelir. İki burcun da ortak özellikleri olan akıllıca hareket etmek, çevreye karşı duyarlı olmak ve iş – özel hayatlarında mantık kullanarak hareket etmek gibi özellikler birlikteliğin yapı taşlarını oluşturur.

Bu şekilde kurulacak bir ilişkide genelde problem kaynağı olan taraf balık burcunun olduğu taraftır.

Balık burcu insanı genellikle dağınık bir duygusal yapıda ve kafası karışık bir haldedir. Bu kova burcu olan taraf için genellikle kabul edilebilir bir durum olmaz.

Kova burcu insanı daha çok sert bir mizaca sahip ve öncü bir yapıdadır. Balık burcu bu kişilik yapısı ile birlikteyken kendini kapana kısılmış hissedebilir ve bu onu ürkütebilir.

İlişki için en çok zarar veren ve yıpratan durumlar da bu gibi anlarda ortaya çıkar. Kova ve başak burcu arasında iş ve aşk ilişkisi genellikle standart bir seviyede ilerler ancak kova ve balık arasındaki arkadaşlıklar daim olan dostluklara dönüşür.

Kova ve balık burcu arasındaki ilişkinin eğlenceli olmasının sebebi balık burcunun sezgileri ile hareket etmesine karşın başak burcunun sadece mantığını kullanmasındandır.

Aşk için %50 bir şans vardır, ya mükemmel bir ilişki ortaya çıkar ya da nefret doğuran kırıcı bir ilişki. Kova burcunun balık burcundan etkilenmesini sağlayan en önemli özellikler balık burcunun duygusal yapısı ve sezgileridir.

Ancak sonrasında kova burcu sert mizacı ile balık burcunu korkutabilir ve ilişkiden soğumasına sebep olabilir. Balık burcu insanı korktuğu zamanlarda içine kapanır ve uzaklaşır.

Balık burcunun en önemli özelliklerinden biri baskıya gelememesidir. Eğer baskı ve duygular konusunda sağlam bir iletişim ve denge kurulabilirse başak ve kova burcu birlikteliği sorunsuz ve huzurlu bir ilişki olur.

Yorum Yap!