Bir Erkeğin Hoşlandığını Nasıl Anlarız?

Çoğu zaman erkekler kadınları anlayamadığından şikâyet etse de, erkekleri anlamakta çok kolay bir iş değildir. Bazen bakışlarının arkasındaki hisler bazen de hareketlerini anlamak oldukça zor olabilmektedir.

Özellikle karşılıklı olarak aranızda bir duygusal bağ var ise erkeğin hareketlerini anlamak ve yorumlamak bir hayli güç olabilmektedir.

Fakat erkeklerin bazı davranışları, karşı cins tarafından iyi bir şekilde gözlemlenirse, var olan duyguları hemen ele vermektedir.

Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Gösteren 10 İpucu

1- Karşınızdaki kişi ile göz teması kurmak çok önemlidir. Fakat bu göz temasının ne kadar uzun sürdüğü asıl önemli olandır.

Bir erkek sizin gözlerinizin içine uzun bir şekilde bakıp, gülümsemesine engel olamıyor ise size karşı hisleri belli demektir.

2- Size baktığında istemsizce gülümsüyor ve çekimser davranışlar sergiliyor ise, size açılmak isteyip de açılamadığının bir göstergesi olabilir.

3- Konuştuğunuz zamanlarda sizi dikkatle dinleyip, konuşmalarınızı harfi harfine hatırlıyor ise, size karşı ilgisi var demektir.

4- Çoğu zaman hareketler de, duygularımız hakkında kendisini ele vermektedir. Karşınızdaki erkek farkında olmadan sizin gibi gülüyor, sizin gibi konuşuyorsa sizi çok iyi izlemiş demektir. Bu durumdan size karşı hisler beslediği sonucuna varabilirsiniz.

5- Gergin davranışlar sergileyen bir erkek varsa karşınızda bunun mutlaka bir sebebi olacaktır.

Eğer sürekli dudakları kuruyor, size bir şey söylemek istiyor ama söyleyemiyor gibi davranıyor ise size karşı kalbinin dolu olduğunu anlayabilirsiniz.

6- Yüzdeki mimik hareketleri de erkeklerin duygularını kolayca ele vermektedir. Bir erkek sizinle konuşurken sürekli kaşlarını oynatıyor ve gözlerini iyice açıyor ise sizinle flört etmek istediğini anlayabilirsiniz.

7- Ten teması da duyguları aktarmanın bir diğer yoludur. Karşınızdaki erkek sürekli size dokunmaya ve ellerinize temasta bulunmaya çalışıyor ise sizden hoşlandığını anlayabilirsiniz.

Yorum Yap!