Boğa Burcu Erkeği Neden Aldatır?

Boğa burcu erkeği genellikle çalışkan, hırslı ve hareketli bir yapıya sahiptir. Çevresiyle iletişimi güçlü olan boğa erkeği, karşı cinste de sosyalleşmeye önem verir.

Karşı cinste sönük bir karakterden ziyade özgüvenli kadınları severken aynı zamanda ona hükmetmeyi de ister.

Boğa Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Boğa burcu erkeği güzel konuşmalar ve güzel giyinmek gibi zevklere çok önem vermekle birlikte yemeklere de çok düşkündür. Kalbine giden yolda enfes yemekler adeta bir anahtar niteliğindedir.

Sürprizleri ve hediyeleri çok severken asla kısıtlanmayı sevmez. Hijyene ve temizliğe çok düşkündür ve karşı cinsten de bunu bekler. Saatlerce konuşabilirken öte yandan kendisine yalan söylenilmesinden hiç hoşlanmaz.

Boğa Burcu Erkeği Aldatır mı?

Boğa burcu erkeği partnerinde olan eksiklikleri kapatmak veya dışarıda aramak açısından çok istekli bir burçtur. Sevgi ve ilgi eksikliği hissettiği anda başkasından gördüğü ilginin peşine düşer.

Boğa burcu erkeği ayrıca cinselliğe önem verir ve konuda bir tatminsizlik olursa da aldatmayı tercih edecektir. Boğa burcu erkeği eşine sadık bir burç olarak bilinse de aldatma eğilimini her zaman içinde <taşıyabilir.

Yalnızlık hissini hiç sevmez ve bu açışı kapatmak ister. Çok fazla ilgiyi sevmemekle birlikte biraz yalnız veya ilgisiz kaldığı anda dışarıda ilgi odaklarını arayacaktır.

Katı ve inatçı kişiliği ile ilişkisindeki eksiklikleri muhakkak hissettirir ancak siz anlamadığınız anda aldatmayı seçer ve öte yandan sizden ayrılmayı da istemeyebilir.

Kendisine verilen önemin ikinci planda olduğunu hissederse de karşı cinse olan ilgisini ve sevgisini sorgulamayı ihmal etmez.

Ona karşı yapılan saygısızlık ve küçük düşürücü hareketleri aska affetmez ve intikam almak için aldatma ve terk etme seçeneklerini uygulamaya koyabilir.

Dolayısıyla, her ne kadar sadık ve sakin bir insan olarak bilinen boğa burcu erkekleri de aldatma huyları olan özellikleri taşımaktadır.

 

Yorum Yap!