Çeyizlik Dantel Örnekleri

Çeyizlik danrel örnekleri her genç kızın aradığı örneklerdir, Kızınız var oğlunuz var. Gün gelecek evlenecekler. Adettendir çeyiz hazırlanır. Ben de bunun için buradayım. Her geçen gün internet üzerinden onlarca model ekleniyor.

Bunların bazıları kötü bazıları ise çok güzel. Ben sizin için aralarından en güzelini seçmeye çalıştım. Bu konu evlenecek kızlarımızın ve annelerimizin dikkatini çekecek.

Eminim ki nişanlı kızlarımız saygı değer annelerinden bu seçtiğim modelleri örmelerini isteyecektir. Bu modeller ile evlendiğiniz zaman misafirlerine şov yapabilirsiniz.

Bir çok model arasından sizin en çok beğendiğiniz seçin ve örmeye başlayın. Her ne kadar dantelin devrinin kapandığı söylense dahi evinize şıklık katacaktır.

Çünkü bizim adetlerimizde çeyizin her zaman önemli bir yeri vardır. Siz de istemez misiniz oğlunuz televizyon üstündeki dantelden şikayetçi olsun. Evlenecek kızların çeyiz sandıkları olmazsa o düğün tam olmaz.

Bende kızlarımızın çeyizini düşünerek sizlerle en beğendiğim modelleri paylaşıyorum. Rengarenk olsun, sade olsun her kesme her zevke hitap eden bu modelleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Klasik modellerin yanı sıra olağanı aşmış yeni modellerinde ayrı bir havası var. Cam dolaplar için vazgeçilmez olacak bu modeller.

Boş zamanlarınızda kısa bir vakit ayırarak yapabileceğiniz bu modelleri sizinle buluşturmak benim amacım. İnşallah daha güzel modeller ile karşınıza çıkarım. Şimdiden elinize sağlık hanımlar.

Hadi bakalım kolay gelsin, evlenecek kızlarımıza mutlu bir hayat dilerim. Yeni modeller ve örnekler için takipte kalın. Sağlıcakla kalın. İyi günler.

Yorum Yap!