Çiçekli İğne Oyası Modelleri

Mutfakların ve banyoların el emeği göz nuru havluları, iğne oyası modelleri ile dekorasyonda ağırlığını koruyor. İğne oyası zahmetli ve zor gibi görünse de aslında hobi sitelerinde pek çok kolay örnekler yeni başlayacaklar için anlaşılır örneklerle anlatılmaktadır.

Renk renk iplerle, iğne ile ilmek ilmek işlenen iğne oyaları havlu kenarlarını doldurarak şık ve güzel bir görüntü oluşturmaktadır.

Hobi sitelerinde gezintiye çıktığınızda çiçekli olan modellerde zengin örnekler karşınıza çıkmaktadır. Özellikle hobi blogları sizler için yaptıkları ve araştırdıkları farklı güzellikte ki iğne oyalarını fotoğraflayarak sizlere fikir verebilmektedir.

Eğer iğne oyası yapımı sizlere zor geliyorsa, ya da daha önce hiç yapmadıysanız hobi bloglarının videolu anlatımlarını da görebilirsiniz.

Açıklamalı binlerce iğne oyası örneklerini, yapım aşamalarını sayılarıyla birlikte görerek, sizler de kolayca yapabilirsiniz.

Ayrıca bu gibi sitelerden çiçekli ve benzeri örnekleri yazıcıdan büyüterek print ederek çıkarttığınızda elinizde örnek olacağından zorlanmadan iğne oyalarınızı işleyebilir ve örnekleriniz için bir arşiv oluşturabilirsiniz.

Çiçekli iğne oyaları, özellikle havlu kenarlarına ve yemenilere çok yakışmaktadır. Çeyizlerin baş tacı iğne oyaları, yeni gelinlerin çeyiz serme merasimlerinde ilgiyi en çok çeken el emeği örneklerinden olmaktadır.

Yapımı emekli olması ve ağır örneklerden sayılmasıyla çeyizlerde mutlaka olmazsa olmazlardandır. Çiçekli iğne oyaları gösterişli olması ve örnek bolluğundan dolayı sevilen örnekler arasında yer almaktadır.

İç açıcı çiçek çeşitlerinden oluşan örnekler, kullanım alanlarında adeta birer çiçek bahçesine dönüşmektedir. Eğer iğne oyası yapmayı bilmiyorsanız ya da yapımı zor geliyor derseniz, onlarca çiçekli iğne oyası modelleri, internet sitelerinde çok çeşitli olarak satışını görebilirsiniz.

Birçok hobi blogları da kendi emeklerini sosyal medyada sizlere örnekler verirken aynı zamanda satışını da yaparak gelir etmektedirler.

Hazır olarak satılan çiçekli iğne oyalarından temin edebilirsiniz. Ya da elinizden geliyorsa sizlerde iğne oyaları yapıp satarak aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yap!