Gelin Damat Lif Örnekleri

Genç kızların çeyizinin önemli bir parçası olan lif modelleri arasında son zamanlarda gelin damat lif örnekleri yer almaktadır. Evlenmeyi düşünen ve çeyizinde farklılık arayan bayanlar için gelin damat lif örnekleri çok popülerdir.

Gelin damat lif örnekleri arasında gelin damat yan yana, el ele, gelin damat kalp şeklinde ya da gelinin tek başına bulunacağı lifler tasarlanabilir.

Gelin damat lif örnekleri gerçeğini yansıttığı ölçüde kusursuz ve hoş bir görüntü ortaya çıkacaktır. Gelin damat lif örnekleri nasıl yapılmaktadır? El oyalayıcı bir model olan gelin damat lifleri yapımında normal örgüye başlanır ardından yıldıza başlanmadan istenilen boyda ilmek uzatılıp zincir ile kapatılır.

U şeklinde yapılıp ilmek yıldızın ortasına batırılarak zincir ile sıkıştırılmaktadır. Sonrasında normal yarım yıldız yapılır. Aynı işlem püskül için tekrar yapılır. İkinci sıraya geçildiğinde püskül tersten yapılmaktadır.

El emeği olan damat gelin lif örnekleri ilk yapıldığında zor gibi görünse de sonraki yapımlarda kolay olduğu anlaşılacaktır.

Birbirinden farklı ve görsel olarak hoş olan gelin damat lif örnekleri herkes tarafından büyük beğeni görmektedir.

Karikatürü anımsatan gelin damat lif örnekleri hemen herkes tarafından kolayca yapılabilecek modeller arasındadır.

Gelin damat lif örnekleri ayrıca yapılıp satılarak ev hanımlarına ek gelir sağlayabilir. Çoğu çalışan bayan için el işi için vakit kalmamaktadır.

Bu yüzden satın alarak bu ihtiyaçlarını gidermekteler. Standart lif modellerine nazaran daha eğlenceli olan bu modeller satın alımda da cezbedici olmaktadır.

Gelin damat lif örnekleri çok sayıdadır. Tamamen kişinin hayal gücüne bağlı olarak çok farlı ve hoş modeller ortaya çıkabilir. Hobi olarak yapılmaya başlandığında elden düşürülmeyecek bir iş haline dönüşebilir.

Yapılıp hediye edilebilir. Özellikle çeyiz telaşında olan genç kızlar için gelin damat lif hediyesi kişiyi çok mutlu edecektir.

 

Yorum Yap!