Güzel Havlu Kenarı Örnekleri

El emeği göz nurunu seven biz kadınları çok güzel örnekler bekliyor. Havlu’muzun kenarlarına kullanılabilecek oldukça şık birbirinden gösterişli havlu kenarları, yeni yılda biz kadınların ilgi odağı olacaktır.

Oldukça gösterişli ve etkileyici olan bu modellerin her genç kızın çeyiz sandığında mutlaka olması gerekir.

İlgimizi çekebilecek bu modellere sahip olan örnekleri yapmak bize meşakkatli gelse de zahmet çekmeye değerdir deyip büyük bir ilgiyle yapıyorum.

Bir kısmı sade olmasına rağmen gösterişi elden bırakmayan havlu kenarları bu sezona harikalar katıyor.

Bir de içine kendi emeğimizi katınca gözümüzde ayrı bir yeri oluyor. Özellikle yeni sezon havlu kenarı modelleri, renk ve tasarımın yanında farklı bakış açıları ve muhteşem seçenekleri ile geliyor.

Bu da biz kadınların bir yıl boyunca hiç durmadan havlu kenarını büyük bir zevkle öreceğiz.

Gözümüzde hiçbir zaman modası geçmeyen, eskimeyen ve kalitesinden de ödün vermeyen havlu kenarlarını örmesi bizlere oldukça keyifli geliyor. Tığ işi ya da iğne oyası ile örülen havlu kenarları son birkaç yıldır popülerliği ele aldı.

Nazar değmemesi amaçlı kullandığımız nazar boncuklarına havlu kenarlarında yer vermeye başladık. Nazar boncuklu havlu kenarları, en gözde havlu kenarları örneklerimiz arasında yer alıyor.

Çeyiz sandığımıza ve yeni gelinlerimizin evine kimsenin nazarı değmemesi için ördüğümüz nazar boncuklu havlu kenarlarını iğne oyası veya tığ işi ile örüyoruz ya da uç kısmına ya da farklı bölgelere nazar boncuklu süslemeler ile işliyoruz, Kimi mavi ve beyaz renkli ip ile nazar boncuğu desenleri yapması oldukça kolaydır.

Yorum Yap!