Hakkımda

Merhabalar, ben Aysel Görgünsu, 32 yaşındayım ve evliyim. Ben aslen Elazığ doğuluyum ancak eşimin tayin olmasıyla birlikte Ankara’ya yerleştik ve 5 yıldır Ankara’da yaşıyoruz. 12 yıllık evliyim ve 2 tane dünyalar tatlısı çocuğumuz var. Evlendiğimizden bu yana hep bir erkek, bir de kız çocuğumuz olsun istiyorduk ve Allah bize iki evlat nasip etti. Küçük yavrumuz Enes 9 yaşında, kızımız Elif ise daha 2 yaşında. Eşimle birlikte çocuklarımızı büyütmeye çalışıyoruz.

Bir ev hanımı olarak evimde yemek yapmayı çok seviyorum. Eşim ve çocuklarım için farklı şeyler yapmak, onların karınlarını doyurmak en büyük hobilerim arasında. Bu yüzden de farklı yemek tariflerini bulup mutfağımda yapmayı çok seviyorum. Bu yüzden de çocuklarımla ilgilenmekten arta kalan kısımları genellikle mutfakta farklı tatlar hazırlamak için harcıyorum. Aynı zamanda örgü işlerine de çok merakım var, el emeği göz nuru yelekler, patikler, kazaklar yapmayı da çok seviyorum.

Bu konuda kendimi geliştirdiğimi düşündüğüm için deneyip yaptığım yemek ve pasta tarifleri ve örgü tariflerinin tamamını sitemde sizlerle paylaşıyorum. Tariflerin tamamı bana ait değil ancak bana ait olmayan yemek tariflerinin de çevremdeki kişiler tarafından denendiğini ve bizzat kendimin tadına bakıp memnun kaldığımı söyleyebilirim. Pasta, börek, mantı, hamur işi gibi birçok yemek tarifini kendi ellerimle hazırlayıp siteye koydum. Bu yüzden sizlerde gönül rahatlığı ile sitemi ziyaret ederek birbirinden farklı ve enfes tarifleri sevdikleriniz için yapabilir ve değişik lezzetler hazırlayabilirsiniz.