Halkalı Havlu Kenarı modelleri

Çeyiz geçmişten günümüze gelen en önemli adettir. Genç kızların çeyizi hep yeni eşyalardan oluşur. Yeni takımlar, güzel danteller, havlu kenarları ve yatak örtüleri. Günümüz de çeyize çokta önem verilmese de çeyiz kesinlikle en güzel adetlerden biridir.

Çeyiz denilince akla birçok şey gelir. Tüm küçük ev eşyaları, tüm mutfak eşyaları, danteller, havlular, nevresimler, yatak örtüleri, patikler, yemeniler, süs eşyaları vs. birçok eşya çeyiz kategorisine girer. Günümüz de gençler sadelikten yanadır bu nedenle dantele pekte önem vermez ancak bir kız çeyizinde bir kaç parça dantel ya da el emeği bir kaç parça eşya kesinlikle bulunmalıdır.

Bir kaç patik yemeni, eşarp ve havludan zarar gelmez aksine oldukça güzel gözükür. Her genç kız aslın da kendi el emeğinin bulunduğu bir dantel, patik ya da havlu kenarı yapabilmeli.

Emin olun ki çeyizin de kendi el emeğinin bulunması oldukça gururlandırıcı onurlandırıcı ve şeref veren bir şeydir. Kendi el emeğinizi kullanırken de daha severek ve heyecan ile kullanacağınıza emin olmalısınız.

Gelelim bir el emeği dantel ya da havlu kenarı yapacaksanız nereden bulacağınıza. Herhangi bir havlu kenarı satın alacaksanız şehrinizde bulunan çeyizcilerden, çeyizci çarşılarından kolayca havlu kenarını temin ederek herhangi bir havluya ekleyebilirsiniz.

Ancak herhangi bir havlu kenarını kendiniz yapacaksanız. Eğer ki daha önce hiç dantel yapmadıysanız bu konu hakkın da fazla bilginiz yoksa internetten havlu kenarı örnekleri araştırmasını yapabilirsiniz ancak herhangi bir deneyiminiz yoksa halkalı havlu kenarı yapmanızı sizlere önerebiliriz.

İnternet üzerinden halkalı havlu kenarı örnekleri araştırması ile nasıl halkalı havlu kenarı yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Yapımı çok kolay olması ile birlikte görünüşü açısından da çok hoş bir havlu kenarı modelidir. Dantel deneyimini ilk defa yaşayacak olan her genç kız halkalı bir model ile başlasa kesinlikle çok iyi olur.

 

Yorum Yap!