Hangi Burç Hangi Burçla Anlaşamaz?

Her burç kendi içerisinde farklı özellikler göstermektedir. Çıkar ilişkileri ve lider özelliklerinin çakışması halinde ise, burçlar arası anlaşmazlıklar doğabilmektedir.

Bu anlaşmazlıkların şiddetleri ise yükselenlere göre de farklılık gösterebilmektedir. Bu yüzden burçlar arasında ki uyumlar incelenir iken söz konusu yükselenler de dikkate alınmalıdır.

Hangi Burç Hangi Burçla Anlaşamaz?

İkizler burcunun anlaşamadığı burçlar incelendiğinde en çok sorunlu olduğu burçların akrep ve balık olduğu görülüyor. İkizlerin değişken ruh halinin, balık burcunun duygusallığı ve alıngan yapısı ile uyuşmadığı görülmektedir.

Yengeç burcu ise en uyumsuz burçlar arasına ismini yazdırıyor. Öyle ki yengeç burcunun kendine bile tahammülü bulunmamakta ve anlaşamadığı burçlardan ilki yengeç burcu olmaktadır.

Yengeç burcunun diğer anlaşamadığı burçlar ise; terazi, yay ve oğlak olmaktadır.

Aslan burcu liderlik vasfı bulunan burçlardan biridir. Alanında her zaman tek olmak istediği için diğer baskın burçlardan olan kova, oğlak, akrep ve boğa olmaktadır.

Başak burcu havai ve titizlikleri ile bilinen bir burç olmaktadır. Simetri ve düzen hastalığı bulunan başak burcu kendinin tam tersi olan burçlar olan koç, ikizler, yay ve kova burçları ile pek bir uyum yakalayamamaktadır.

Terazi burçları da karakter olarak baskın olan burçlar arasında yer almaktadır. Bu yüzden kendi içerisinde baskın olan diğer burçlar ile anlaşma sağlamakta zorlanmaktadır. Bu burçlar; boğa, yengeç, terazi, akrep ve oğlak olmaktadır.

Akrep burcunun fikir ayrılıklarına düştüğü burçlar da bir hayli fazla olmaktadır. Bunlar; koç, boğa, ikizler, aslan, akrep ve kovadır.

Yay burcu ise, başak, balık, boğa ve yengeç burçları ile anlaşmakta zorlanmaktadır.

Kova burcu, boğa, aslan, başak, akrep ve kova burçları ile anlaşamamaktadır.

Balık burcu ikizler, başak ve yay burçları ile ters düşmektedir.

Yorum Yap!