İgne oyası yazma-yemeni kenarı örnekleri

Merhabalar ben Aysel Görgünsu, Bugün sizlere birbirinden güzel ve aynı zamanda farklı renklerle örülmüş iğne oyalarını göstereceğim. Paylaşmış olduğum modellerden istifade ederek aynılarını yada kendi hayal gücünüzle çok daha iyilerini örebilirsiniz.

Muhteşem güzellikte olan iğne oyası yazma kenarlarının yöreden yöreye değişen bir sürü farklı tasarımı vardır. Bu çeşitlilik, bizim elişi kültürümüzün ne kadar zengin olduğunun adeta bir göstergesidir.

 

Birbirinden Güzel Örnekler

İğne oyası yazma kenarlarının birbirinden güzel olan tasarımlarını görünce hemen örmek isteyeceğinize eminim. Oldukça şık ve ince tasarımlı olan bu yazmalar başınıza çok yakışacak.

Hoşunuza giden renklerle sizlerde benim gibi böylesine hoş ve dikkat çekici yazma kenarları örebilirsiniz. El emeğiyle örülen yazmalar emin olun hazır olanlardan çok daha kaliteli oluyor. Her zaman her yerde kendisini belli ederek, kalite ve güzelliği gözler önüne seriyor.

 Çeyizler Renklensin

Çeyizlerinize renk katmak isterseniz, aşağıda paylaşmış olduğum örnekleri örebilirsiniz. Daha önce iğne oyası yazma kenarı örmüşlüğünüz varsa, bu işin üstesinden kolaylıkla geleceğinize eminim. Dikkat çekici  ve göz kamaştırıcı yemeni – yazma kenarlarını buyurunuz inceleyiniz.

Yorum Yap!