Kapalı Genç Kombinleri

Genç tesettür giyimde kombinin önemi kişiden kişiye değişmektedir. Dış görüşüyle de güzel gözükmek isteyen genç kadınlar birçok siteden bilgiler toplamaya çalışmakta ve fikirler edinmektedir.

Özellikle ilkbaharın gelmesi ile birlikte ilkbahar renkleri göz önüne çıkmış ve seçimlerin bu renklerden olması da doğal bir hal olmaya başlamıştır.

Bu ilkbahar ve yazda, kırmızı ve siyah modası adeta görenleri mest ediyor. İddialı bir duruşa sahip olan kırmızı ve siyah renk kombinleri hangi modeli seçmenizde sizi zorluyor açıkçası.

Her markada siyah ve kırmızının kombinlenmesi gayet zarif durmuş ve modeller çeşitli dantel ve nakış modelleriyle donanmış durumda. Pelerin detayı da kullanılan kombinler çokça tercih edilmekte ve zarif bir görüntü yaratmaktadır.

Senelerce bitmeyen moda ise doğal renkler… Yeşil, krem, turuncu gibi doğal renklerin kombini çok sade olmasının yanı sıra şıklığından ödün vermemektedir.

Şıklığından ödün vermeyen kadınların ve aynı zamanda gösterişten uzak duran, sadelik isteye kadınların tercih ettiği bu pastel tondaki renkler bu yaza damgasını vuracak durumda. Fırfırlı gömleklerle, dantelli, nakışlı modellerle süslenen bu renkler oldukça tercih edilir durumda.

Ayrıca bilindiği üzere kombinlerde marinenin kullanılması giyen kadınların yaşlarını küçülmüş olarak gösterir. Yaza damgasını vuran bir diğer model de marine.

Marine, denizcilerin kullandığı bir model olmasının yanı sıra, kilolu olan bölgelerinizde çizgileri nasıl kullanacağınızı bilmekte de oldukça fayda var.

Bir kombini ne kadar fiyata yapabileceğinizi merak ediyorsanız bu sorunun cevabı alacağınız yere göre de değişiklik göstermektedir.

50, 60, 70, 80, 90, 100, 120 hatta markasına göre 500 TL’ ye de bulabileceğiniz kombin modelleri bulunmaktadır.

Bu kombin modellerinin fiyatlarını hangi internet sayfasından, hangi mağazadan veya hangi butikten alındığına göre inceleme imkanına sahipsiniz. Bilmeniz gerekir ki önemli olan giydiğiniz kombinin markası değil, zevkiniz ve şıklığınızdır.

Yorum Yap!