Örgü Şapka Ve Bere Modelleriyle Kışa Merhaba Deyin

Kadınların en büyük hobileri arasında yer alan örgü örmek, son zamanlarda özellikle kış aylarında oldukça popüler olan bir iş haline gelmiştir. Bende elimden geldiğince örmüş olduğum örgüleri sizlere model olarak sunmaktayım. Genç kızlarımızın hoşuna gidecek birbirinden güzel bere ve şapkaları bugün paylaşacağım.

Aynı Modelden Atkı – Şapka 

Pek çok birey, takım halinde örülen atkı ve şapka modellerini çok fazla sevmektedir. Bu şekilde daha şık ve birbiriyle uyumlu gözüküyor ve tüm dikkatleri üzerine çekiyor olacaksınız. İşte pembe ve beyaz renkli akıllı örgü ipten örülmüş bir takım.

 

Bebekler İçin Eğlenceli Şapkalar

Bebekler için örebileceğiniz o kadar farklı ve eğlenceli şapkalar var ki.. aklınız hayaliniz durur desem yeridir.. Rengarenk iplerle eğlenceli motiflerin ortaya çıktığı bebek şapkaları hem çok trend hem de tatlı gözükmektedir.

Trend Ponponlu Şapkalar

Son zamanlarda özellikle genç kızlar arasında ponponlu şapka modası artmış durumdadır. Birbirinden farklı modellerde ve desenlerde oluşturulan ponponlu şapkalar hem stil hem de eğlenceli bir görüntü çizmektedir.

Bir çok değişik modeli olup, şiş ve tığ işi ile kolayca örülür ve tasarlanır. Daha önce örgü bere örmüşlüğünüz varsa, hayvan figürlü ve çiçek motifli ponponlu bereleri ayrıca kendi hayal gücünüze dayanarak örebilirsiniz.

Kasketli Bere

Özellikle orta yaşlı bayanların tercih ettiği ve uzun yıllardır modası geçmeyen bir diğer örgü bere modelimiz ise kasketli beredir. Etrafını çeşitli motiflerle süsleyeyerek berenize farklılık katabilirsiniz. Karlı ve yağmurlu havalarda yüzünüzü ve başınızı korur, kıyafetlerinize hoş bir kombinasyon katar.

 

Yorum Yap!