Pembe Beyaz Havlu Kenarı Modelleri

İki renkli pembe beyaz havlu kenarı modelleri, ev hanımlarının her zaman gözdesi olmuştur. En sade havlulara bile ayrı bir hava katan, şıklık veren bu örgüyü kendiniz bile yapabilirsiniz.

Birçok çeyizde ve anne mutfağında ve banyosunda bulunan bu modeller ile her daim şık ve gösterişli olabilirsiniz. Bu yazımda size en beğendiğim örnekleri göstereceğim.

Bu çift renk modeller mutfak için daha ince ve şık modeller tercih edilirken, banyolarda ise büyük motifli ve uzun modelleri tercih ediliyor.

Beyaz tonun yanına daha renkli bir ton olarak pembe havlularınıza göz alıcılık ekleyecektir. Beyaz sadeliğine uygun olarak pembenin canlılığı eklenince ortaya mükemmel bir kombinasyon çıkıyor.

Eminim ki kızınız ve gelininiz için çok güzel çeyizler hazırlamak istiyorsunuz. İhtiyacınızı olan beyaz ip, pembe ip ve tığ. Havlu kenarları için yeni çıkan floş iplerin kullanılmasını öneririm çünkü bu ipler bir kez ütülendiği zaman bir daha kırışmıyor.

Ama damat bohçası için yapacaksanız simli ipleri tercih ederim. Evinizi baştan yaratmışsınız etkisi verecek bu modellerin yapımı ise çok kolay.

Dantelin zarifliği ile evinize tatlı dokunuşlar yapabilirsiniz. Yeni örneklerimize bu başlık altından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Dantel ve en güzel şekillere sahip pembe beyaz havlu kenarı modelleri ile şık havlu kenarları örmeye hazır olun.

Şimdiden elinize sağlık hanımlar. Yeni modellerle sizin ve evinizin yanındayız. Şıklık için bizi takip etmeyi unutmayın.

Yorum Yap!