Sevdiğim Erkeği Nasıl Kendime Aşık Ederim

Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim: Her kadın aşk hayatında bazen çıkmaza düşerek bu soruyu kendine sormuştur; bir erkeği kendime nasıl aşık edebilirim? Aslında hayatınızda bir kaç ufak değişiklik yaparak erkeklerin gözdesi haline gelebilirsiniz.

Bir Erkeği Kendinize Aşık Etmenin En Basit Yolları

1-Pozitif Olun: Her erkek bu zamana kadar kadınları anlayamadıkları için yakınır. Biz kadınlar ise duygularımızı hep dışa dönük yaşarız.

Bu durum bazen erkekleri korkuturken, bazen de bizden uzaklaşmalarına neden olur. Bize bu aşamada düşen görev; her an pozitif olmak ve erkeklerin davranışlarında kusur aramamaktır.

Düz bir bakış açısına sahip olan erkekler, eleştirilerden pek hoşlanmaz. Siz de özellikle erkek arkadaşınız ile girdiğiniz her ortamdan keyif alan harika bir kadın olmalısınız.

2-Doğal Davranın: Kibar ve nazik olmak uğruna bazen komik durumlara düşebilirsiniz. Bu durum erkeklerin gözünden hiç kaçmayacaktır.

Elinizden geldiğince doğal ve içten davranın. Kesinlikle doğal yaşamı seçen erkekler için vazgeçilmez olabilirsiniz.

3- Partnerinizin Yaşamını Kısıtlamayın
Erkekler genel olarak kıskanılmaktan pek hoşlanmaz. Bu nedenle sosyal hayatında yapacağınız her kısıtlama sizden uzaklaşmasına neden olabilir.

Erkek arkadaşınızın da sosyal bir çevresi olması gerektiğinin bilincinde olun ve kısıtlamalardan uzak durun.

4- Ona Güvendiğinizi Hissettirin
Özellikle iş hayatında koşuşturmaca içinde olan erkekler kendisini rahatlatan ve güven veren bayanları tercih etmektedir. Ne olursa olsun erkek arkadaşınıza güvendiğinizi hissettirin ve güven kelimesini sözcüklere dökün. Bu durumu sizin bilmeniz yeterli olmamaktadır. Erkek arkadaşınızın da bu sihirli kelimeyi duymasına izin vermelisiniz.

5- Ne Olursa Olsun, Kaliteli Davranın
Aşk hayatınız elbette bazen çıkmaza girebilir. Bu gibi durumlara sinirinize yenilerek, masumiyetinizi kaybederseniz erkek arkadaşınız sizden hızlıca uzaklaşabilir.

Bu nedenle aranızda ne yaşanırsa yaşasın mutlaka kibar ve kaliteli davranın. Yaratacağınız cool hava ile partnerinizin bir kez daha size aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Yorum Yap!