Sevdiğim Kıza Bir Türlü Açılamıyorum

Sevdiğim bir kıza nasıl açılabilirim. İlişkilerde en zor aşama belki de karşı tarafa hissiyatlarınızı anlatma aşamasıdır. Özellikle bir erkekseniz iş biraz daha zorlaşabilir.

Çünkü erkekler olarak bayanları pek anlayamadığımızdan yakınırız ve davranışlarını zaman zaman pek kestiremeyebiliriz. Bu gibi durumlarda güveninizi kaybetmeyin ve mutlaka bu yolları deneyin.

1- Güven Kazanın

Bayanlar öncelikli olarak bir erkekte güven ve sadakat aramaktadır. Bu nedenle sevdiğiniz kıza açılmadan önce mutlaka güvenini kazanmaya çalışın.

Bu konuda çok acele etmeyin. Çünkü bayanlar güvenin zaman ile oluşabileceğine inanmaktadırlar. Eğer uzun zamandır tanıdığınız bir kıza karşı sevgi besliyorsanız güven tazelemesi yapmak sizin avantajınıza olacaktır.

2- Kaliteli Davranın

Her bayan mutlaka yanında kaliteli bir erkek ile gezmek ister. Hal ve tavırlarınız ile kalitenizi öncelikle sevdiğiniz kıza ispatlayın ki bu sayede hem güveni hem de kız arkadaşınızı kazanabilin.

İlişkinin ileriki dönemlerinde kalitenizi ve çekiciliğinizi kaybetmeyeceğinize inanan bayanlar size bir adım daha yakın olacaktır.

3- Her Zaman Bakımlı Olun

Tüm bayanlar görselliğe çok önem vermektedir. Öncelikle saç ve makyajları ile kendilerine dikkat eden bayanlar, kendileri gibi yanlarında da bakımlı erkekler isteyecektir.

Sevdiğiniz kız ile nerede ve nasıl şekilde karşılaşacaksınız bilinmez. Bu nedenle her zaman bakımlı olmayı ihmal etmeyin.

4- Doğal Davranmaya Özen Gösterin

Çekici olmanızın yani sıra bayanlara karşı doğal davranmakta çok önemli bir husustur. Çünkü her bayan omzuna yatıp sohbet edebileceği bir erkek ister. Doğal davranışlarınız ile bu güveni yakalayabilirsiniz.

İşte bu detaylar ile sevdiğiniz kıza açılmadan önce bir güven tazelemesi yapmalısınız. Daha sonra;

1- Eğer tanışıyor iseniz birtakım ipuçları ile ona karşı hoşlandığınızı belirtir ifadeler kullanın.

2- Mutlaka onun sevdiği bir erkek olarak davranmaya çalışın ve onun sevebileceği kriterleri düşünerek hareket edin. Önemli olan onu mutlu edebileceğinizi yansıtmaktır.

3- Uygun ortamı ayarlayın. Kesinlikle baş başa olmanız gerekiyor. Onun sevebileceği küçük bir hediye ya da bir çiçek açılma aşamasında işinizi daha kolaylaştıracaktır.

4- Kalabalık bir ortam olmamalı. Kesinlikle göz teması kurarak hislerinizi sade ve net bir şekilde anlatmalısınız.

5- Öncelikle onun duygularına önem verdiğinizi mutlaka anlatmalı ve size karşı duygularının ne olduğunu sormalısınız.

Yorum Yap!