Spor Tesettür Kombinleri

Özellikle tesettürlü genç hanımların giyim konusunda ihtiyaç duydukları tarz spor giyim tarzıdır. Spor giyim tazı rahat olmakla birlikte şık bir görünüm de sağlamaktadır.

Birbirinden şık kombin alternatifleri bulunduran spor giyim tarzına sahip bayanlar bu kombinleri kendi zevklerine göre farklılaştırarak ya da hareket kazandırarak kullanabilirler.

Yaz Sezonu Spor Giyim Kombinleri

Havaların da aşırı ısındığı zamanlarda tesettür spor kombinleri yaparken kullanılan kıyafetlerin kumaşları ve renkleri farklılaşmaktadır.

Yaz sezonu tesettür spor kombinlerde en öne çıkan kombin uzun spor elbiselerdir. Tesettür elbise kombininde rengarenk çiçekli elbiselerin altına yine açık renklerde babet, konverse ya da spor ayakkabı giyerek uyumlu bir kombinler sağlayabilirsiniz.

Elbisenizin üzerindeki desenlere göre uyumlu renklerde seçeceğiniz eşarplarla da kombininizi tamamlayabilirsiniz

Yüksek Bel Etek Kombinleri

Bunun yanı sıra öne çıkan bir diğer kombin ise yüksek bel etekler ile badilerin kombinlenmesidir. Bu kombin özellikle genç yaşlardaki tesettürlü kadınların tercih edebilecekleri bir kombindir.

Açık mavi, pembe ya da krem renklerdeki badilerle uzun soft renklerdeki etekler oldukça uyumlu ve şık bir kombin oluşturmaktadır.

Badinizin üzerine uzun yelekler kullanarak şıklığınızı arttırabilirsiniz. Eşarbınızı seçerken kıyafetlerinizin renkleri ile uyumlu sade renklerde eşarplar tercih etmelisiniz.

Uzun Gömlek Kombinleri

Yaz sezonu tesettür giyim modasında spor kombinler arasında en gözde olan modeller ise uzun gömlekler ile pantolon kombinleridir.

Bu kombin modeli oldukça şık olmakla birlikte şık bir görünümde oluşturmaktadır. Yazın en gözde renklerinden biri olan sarı, pembe, mavi uzun tunik tarzı gömlekler beyaz ya da krem tonlarındaki pantolonlarla oldukça uyumlu bir kombin oluşturmaktadır.

Bu kombinler yine benzer tonlardaki krem, kahve, mavi veya mor renklerdeki eşarplarla kombinlenebilir.

Kombinlerin altına ise yine açık renklerde spor ayakkabılar giyilebileceği gibi kahve rengi sandaletler ya da babetler de tercih edilebilmektedir.

     

Yorum Yap!