Yatak Odası Dantel Örnekleri

Evlerimizin en özel yerlerinden biriside yatak odalarımızdır. Yatak odalarımız üzerinde dekorasyon ve eşyaların yerleşimi konusunda oldukça özenli davranırız.

Sadece uyuma alanımız olarak değil aynı zamanda dinlenme alanımız olarak da düşündüğümüz yatak odaları kendi zevkimize uygun, şıklığı, konforu ve rahatlığı simgeleyecek şekilde dizayn edilebilir.

Yatak odamız içerisinde kullandığımız mobilyaların yanı sıra yatak, yatak başlığı, tül perde, fon perde ve yatak örtüsüne kadar birçok detay konforu ve iç huzurumuzu sağlayacak ferah sevdiğimiz renk ve modellerden oluşması halinde kendimize ayırdığımız dinlenme zamanlarımızı en iyi şekilde geçirebilmeyi sağlayacaktır.

Evlerimizin diğer alanlarında olduğu gibi yatak odası üzerinde de şıklığı tamamlamamıza yardımcı olan el emeği göz nuru el işi örtülerimiz olmazsa olmazlarımız arasındadır.

Kendi zevk ve tarzımıza uygun renk ve örnekler arasından özenle örülmüş danteller ile yatak odamızın istediğimiz köşesini süsleyebiliriz.

Kendi el emeğimiz ile yapabilir veya direk olarak dantel örnekleri yapan bayanlardan satın alabiliriz. İlk etapta yapımı zor olarak gözükse de belli bir zaman sonra dantel örnekleri üzerinde pratikliğe ulaşmak mümkündür.

Keyifle ve emek ile ördüğümüz danteller ile bize ait olan en özel alanımız yatak odalarımızı dilediğimiz dantel örnekleri ile süsleyebilir ve şıklığa kavuşturabiliriz.

Dilediğiniz dokudaki dantel ip ile ister tığ isterseniz ise iğne oyası olarak birbirinden farklı birçok çeşitte örgüler örebilir ve dönemsel olarak yatak odasında ki örgüleri değişimli olarak kullanabilirsiniz.

Takım şeklinde örülen dantel yatak odası örgüleri dilediğiniz boyutlarda tamamlayabilirsiniz.

Yorum Yap!