Yüzdeki Kahverengi Lekeler İçin Kremler

Cildinizi Koruyan pigmentler güneşin zararlı ışınlarından cildinizi korumaktadır. Ciltte melobin denen maddenin üremesi sonucu dengesiz bir melonin artması sonucunda cilt lekeleri ortaya çıkmaktadır.

Boyun bölgesinde ve yüz başta olmak üzere ellerde lekelenmeler görülebilir. Cildinizi korumak için yüksek faktörlü koruyucular kullanmanız gerekmektedir.

Cilt lekelerine iyi gelecek bazı kremler bulunmaktadır. Cildinizde oluşan lekeleri yok etmek için düzenli olarak kullanmanız gereken kremler vardır. Leke kremlerinden en iyi olanlar aşağıda verilmiştir.

  -Declarıl; Cilt lekelerini beyazlaştıran bir kremdir. Cilde nem kazandıran krem makyaj öncesi cildiniz için mükemmel bir bazdır.

% 66 etkisi melanin üretiminde kanıtlanmış ve meloninin azaldığı tespit edilmiştir. Declarinin kullanımı sabah ve akşam olmak üzere iki kere cilt emecek biçimde sürülmelidir. 3 hafta düzenli kullandığınızda etkisini görebilirsiniz.

  -Achroactive Max Leke Açıcı Krem; Cilt rengini dengeler. Renk açılmasını sağlar. Besleyici ve temizleyici etkiye sahip bir kremdir.

 -Bioderma Leke Açıcı Krem; Yaşlanmayla ortaya çıkan cilt lekelerini gideren krem cildinize canlılık katmaktadır. Düzenli olarak kullanılması önerilmektedir.

  -Avene D Pigment Legere Krem; Ortaya çıkacak lekelerin oluşmasını engeller. Genellikle akşam kullanılması gereklidir. Güneşte kesinlikle kullanılmamalıdır. 2 ay düzenli kullanıldığı zaman etkisini görebilirsiniz.

 -DDF Leke Açıcı Krem; Cilt lekelerini giderir. Cildiniz ışıltılı ve canlı bir görünüme kavuşur. Melanin üretiminin etkisini azaltmaktadır.

 -Benev Emlite Aktive Leke Açıcı Krem; Cildi yeniler ve lekeleri giderir. Günde 2 kere akşamları kullanmanız önerilir.

 -Watsons; Cilde nem kazandırır. Cilt lekelerine etkilidir. İçeriğinde A vitamini bulunmaktadır.

 -Wichy Bi White Leke Açıcı Krem; Akşam saatlerinde günlük iki kere kullanılmalıdır. Lekeleri yok edici etkiye sahiptir.

  -Sinoz Leke Kremi; En çok kullanılan leke giderici kremdir. İçerisinde birçok vitamin bulunur A BC D E F vitaminlerine sahip cildi besleyip koruyan içeriğe sahiptir cilt bozukluklarında etkin bir kremdir.

Yorum Yap!